#

Alates 2007.a. tegeleb Gavkon Ltd  uute laevade ehitamise, aga samuti ka remondi, rekonstrueerimise ja renoveerimisega. Soome, Rootsi, Saksamaa, Prantsusmaa, Hiispaania ja Venemaa rahvusvahelised laevatehased on alati rõõmsad meiega koostöö üle ja pakuvad meile kõike kasulikke tingimusi.

Meie peaerinevuseks turu teistest osalejatest on kõrgeprofessionaalsete haldustöötajate meeskond, kes täidab ükskõik millise, isegi kõige raskema tellimuse ära. Just nimelt seepärast alates oma tegevuse algusest on firma Gavkon Ltd haldab terve laevaehituse kompleksi, kuid aga alates 2010. aastast on laiendanud oma osaluse turul, hakkades projekteerima ja ehitama laevaehituse ja off shore harudes laialt väljanõutud mettallkonstruktsioone.

Eduka töö aastate eest firma GAVKON on osa võtnud enam kui 50 projektide realiseerimisest, teostades erinevaid liike teenuseid. Uued tehnoloogiad, mis kasutatakse siseruumide viimistlemisel ja kõikides keevitustöödel, annavad võimaluse saavutada kõige parimaid tulemusi.  

Firma Gavkon Ltd poolt teostatavate teenuste kvaliteedi garantii ja usaldusväärsus on iga kliendiga pikaajalise ja viljaka koostöö pandiks!